Професійне свято з рекордами і перемогами

27.02.13

Головна

За доброю традицією своє свято - День фізичної культури і спорту - спортсмени Глухівщини зустріли у спортивних іграх та змаганнях, які проходили минулої суботи на спортивному комплексі села Сваркове. Учасниками змагань стали спортивні дружини Шалигинської і Червоненської селищних, Баницької, Березівської, Білокопитівської, Дунаєцької, Полошківської, Перемозької, Сварківської, Семенівської, Слоутської, Соснівської, Студенецької, Суходільської, Уланівської та Шевченківської сільських рад на чолі з сільськими та селищними головами.

Учасників святкового спортивного  заходу привітали голова Глухівської районної державної адміністрації Олексій Ткаченко, заступник голови районної ради Віра Гурова та вручили грамоти і пам'ятні подарунки активістам спортивного руху: в.о. голови ФСОК "Колос" Ліані Мірошниченко, спеціалістам по роботі з молоддю Сварківської сільської ради Валерію Ардинцеву, Полошківської сільської ради - Андрію Авраменку, вчителю фізкультури Шевченківського НВК - Валерію Ільченку, ветерану спорту - Івану Коротких (с. Береза).

Спортсменів району також привітав голова Глухівської районної організації, директор міськрайонного спортивно-технічного клубу ТСО України Олексій Горбачов. З нагоди Дня фізичної культури і спорту і 20-річчя створення Товариства сприяння обороні України він відзначив грамотами і грошовими винагородами голів первинних організацій  навчальних закладів: Червоненської школи - Сергія Сотника, Шалигинської ЗОШ - Олексія Бородіна і Слоутського НВК - Віктора Шевченка.

Учасників спортивного заходу, всіх жителів села зі святом фізкультури та спорту, а також з 10-річчям відкриття у Сварковому спортивного комплексу привітав Сварківський сільський голова Юрій Матвієнко. Він вручив грамоти і подарунки від сільської ради ініціаторам будівництва спортивного комплексу: Олексію Жибику, Сергію Капельку та Сергію Обуховському.

Почесне право підняти прапор змагань було надано капітану футбольної команди ветеранів "Клевень" с. Сваркове Сергію Обуховському та капітану дублерів "Клевень" Сергію Циганку. Головний суддя змагань Олексій Сидоренко оголосив про початок спортивних ігор. На стадіоні розпочалися змагання з різних видів спорту. Цікаві ігри, напружена боротьба футболістів і волейболістів зібрала багато вболівальників, шанувальників спорту. Навіть холодна погода не стала на заваді спортивному запалу, запеклій боротьбі, а ще святковому настрою учасників заходу.

А зараз про переможців змагань. Переможцем з волейболу серед чоловічих команд стала команда "Клевень" (с. Сваркове), на другому місці команда "Чапаєвець" (с. Слоут). Серед жіночих команд перемогу вибороли волейболістки Слоута, на другому і третьому місцях відповідно команди "Клевень" (с. Сваркове) і дунаєцька «Нива». У міні-футболі серед юнаків 1999 р.н. та молодших сильнішою стала команда "Чапаєвець" (с. Слоут), друге місце виборов полошківський "Рассвет", третє - шалигинська "Чайка". Цікаво пройшли змагання з порівняно  нового у  нашому районі виду спорту - флорболу. Змагалися  діти 2002 року народження. Перше  місце зайняла команда "Кварцит" (с. Баничі), на другому місці команда "Чайка" (с. Шалигине), на третьому - "Колос" (с. Суходіл).

У перетягуванні канату перемогу здобула команда "Рассвет" (с. Полошки), яка в останні роки впевнено лідирує у цьому виді змагань, друге місце - команда господарів  - "Клевень". У змаганнях з настільного тенісу місця розподілилися так: перше у Віталія Фокіна (с. Полошки), друге і третє відповідно у Василя Афоніна (с. Шалигине) і Олексія Сліпушка (с. Береза).

Найвлучнішими у стрільбі з пневматичної гвинтівки став студенчанин Олександр Безуглий, другий результат показав Олександр Норець з Шевченкового, третім став баничанин  Сергій Мороз. Змагання з армреслінгу проходили у двох вагових категоріях - до 80 кг і 80 кг плюс. Найсильнішим  у першій ваговій категорії виявися Сергій Лавренченко з Дунайця, на другому місці спортсмен з Суходола Юрій Ащаулов, на третьому  призовому - Олександр Лиман (с. Некрасове). У ваговій категорії 80 кг плюс перемогу виборов Андрій Талан (с. Перемога), у студенчанина Олександра Безуглого другий результат, третє місце зайняв Олексій Рябко (с. Сваркове).

У запеклій боротьбі на бігових доріжках також визначилися свої переможці. Біг 60 м (діти 2002 р.н.) І місце - Дмитро Данильченко (с. Сваркове), ІІ місце - Ігор Мороз (с. Баничі), ІІІ місце -  Владислав Тимощенко (с. Береза). Біг 100 метрів жінки:   І місце  - Олександра Прокопенко (с. Шевченкове), ІІ місце - Альона Єрьоменко (с. Полошки), ІІІ місце - Катерина Матковська (с. Шевченкове). Біг 100 метрів чоловіки: І місце -  Антон Власенко (с. Соснівка), ІІ місце - Андрій Валько (с. Некрасове), ІІІ місце - Андрій Соловей (с. Баничі). Біг 1000 метрів чоловіки: І місце - Антон Власенко (с. Соснівка), ІІ місце - Євген Міщенко (с. Шевченкове), ІІІ місце - Євген Плодистий (с. Шевченкове). Біг 800 метрів жінки: І місце - Катерина Мінченко  (с. Уланове), ІІ місце  - Ярослава Говорун (с. Слоут), ІІІ місце - Олександра Прокопенко (с. Шевченкове).

Переможці і призери змагань були відзначені грамотами і подарунками відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Церемонію нагородження провели заступник начальника відділу у справах молоді та спорту РДА Олексій Сидоренко і в.о. голови ФСОК "Колос" Ліана Мирошниченко.